"Enter"a basıp içeriğe geçin

DEĞERLİ DOSTLAR;

14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili genel seçimleri sebebiyle, siyasetin üzerimizde yoğunluğunu ve baskısını arttırdığı günler yaşıyoruz. İşler güçler durdu. Herkes seçimleri ve sonucunu merakla bekliyor.

Seçime 2 hafta kaldı. Son düzlüğe giriyoruz. Ve çok sıkı bir çekişme var.

2018’den beri Cumhur ve Millet ittifakı cephesinde devam eden Türk siyaseti: “Cumhur”, “Millet”, “Ata”, “Emek ve Özgürlük” ve “Sosyalist Güç Birliği” ittifaklarıyla seçime gidiyor. Bu 5 ittifakın ayrı ayrı desteklediği ve kazanmak için %51 almak zorunda olan 4 Cumhurbaşkanı adayı mevcut. 26 siyasi parti de 600 milletvekilliği için binlerce adayla seçmenden oy kapma yarışında.

Böylesine rekabetçi bir ortamda, son 20 yıldan beri kararsız, bağımsız, partisiz ve tepkililerin oyu belki de hiç bu kadar yüksek seviyede ve hiç bu kadar kıymetli olmamıştı. Çünkü seçim hala bıçak sırtında.

Siyasetin partiler üzerinden yürütüldüğü ülkemizde, böylesi zor ve rekabetçi bir seçim dönemi yaşanırken; Bağımsız Milletvekili Adayı olmak üzerine bir söyleşi yapmak için Sosyal Kafa YouTube kanalına canlı yayın konuğu olarak katılacağım. Mevcut durumu da değerlendirme fırsatı bulacağımız yayınımıza tüm dost, bağlantı ve takipçilerimi bekliyorum.

Lütfen aşağıdaki YouTube linkine tıklayarak bildirimini açınız. Böylece canlı yayın başlarken bir bildirim alacak ve yayını kaçırmamış olacaksınız. Bu arada kanala abone olmayı da unutmayın.

İşçi Bayramı, emek ve dayanışma günü olan 1 Mayıs’ta görüşmek üzere…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir